Aktuálně hledáme kandidáty na pozici:

Obchodně – technický zástupce
(strojař / strojařka s obchodním duchem)

Pracovní náplň:

  • Odborné technické poradenství zákazníkům v oblasti řezných nástrojů a upínací techniky.
  • Doporučování technologii obrábění a cílem zvýšit efektivitu výroby u zákazníků.
  • Aktivní péče o stávající zákazníky a vyhledávání nových zákazníků.
  • Obchodní jednání se zákazníky, tvorba nabídek, uzavírání obchodních smluv, zodpovědnost za obchodní případy.
  • Práce v kanceláři a osobní návštěvy zákazníků.

Požadujeme:

  • Hledáme strojaře /strojařku s obchodním duchem
  • Technicky zaměřeného člověka se strojírenským vzděláním (min. SŠ)
  • Praktické zkušenosti s obráběním podmínkou
  • Spolehlivý řidič (řidičský průkaz skupiny B)
  • Spolehlivost, flexibilita, samostatnost i práce v týmu.
  • Základní IT gramotnost (e-mail, Word, Excel)

Výhodou:

  • VŠ vzdělání v oboru
  • Znalost CNC obrábění a zkušenosti s testováním nástrojů
  • Zkušenost s prodejem výhodou
  • Znalost cizího jazyka (AJ)
  • Zkušenost s prací v informačním systému

Nabízíme:

  • Mzdové ohodnocení závislé od výkonu firmy a pracovníka (fixní složka, prémie, složka vztažená k výkonu firmy, mimořádné odměny)
  • Příspěvek na penzijní/ životní pojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Služební vůz, telefon a další prostředky potřebné k výkonu činnosti
  • Samozřejmostí je zaškolení pro svěřenou oblast sortimentu.
  • Profesní rozvoj

Typ pracovního poměru: HPP
Nástup: ihned

Životopisy můžete zasílat na e-mailovou adresu: [obfuscate_1_|103|92|110|107|97|109|46|100|92|104|102|113|55|114|105|112|40|94|116]